Rüyasında uçurumdan düşenlerden misiniz? Neden rüyamızda düştüğümüzü görürüz? Rüya tabirlerine göre hangi anlama gelir?

Rüyalara inanan ve onların tabirlerini sık sık araştıran biriyseniz rüya tabirleriyle içli dışlısınız demektir. Herkesin farklı rüyalar görmesi gibi bazen aynı rüyaları da gördüğümüz olur. Peki bu rüyalar içinde en sık gördüklerimizden biri olan ve zaman zaman herkesin başına gelip ürkütücü olan düşmek eylemi neden olur? Bu rüya hayatınızdaki hangi değişimi gösterir?

Doğaüstü güçlere inanıyorsanız rüyalar sizin için önemli olabilir. Belki de size gelecekten gelen bir mesaj söz konusudur. Peki rüyada düşmek bize nasıl bir sinyal gönderiyordur? Psikolojinizin hangi noktaları rüyalarınıza yansıyor olabilir? İşte rüyada düşmek üzerine detaylar…

Rüyamızda neden düşüyoruz?

Birçok insan tarafından görülen ve en yaygın kabus olan yüksekten düşme rüyaları, gerçek hayatta yaşanan endişeleri yansıtır. Günlük yaşantınızda bir şeye sıkı sıkıya tutunmak ya da değer verdiğiniz bir şeyin kontrolünü kaybetmenizin işareti de olabilir. Kontrolünüz dışında olaylar yaşıyorsanız da düşüyor olabilirsiniz.

Rüyada yürürken düşmek

Rüyada yürürken düşmek, rüya sahibinin kazançlı bir döneme gireceğini gösterir. Bolluk ve bereket içerisindeki bir döneme gireceğine, arzu ettiklerini elde edeceğine yorumlanır. Ayrıca mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısı, sağlıklı bir ömür anlamına gelir.

Rüyada başkasının düştüğünü görmek

Rüyada başkasının düştüğünü görmek, aile hayatındaki mutluluğun kaybı demektir. Sorunlar ile yüzleşmek zorunda kalabileceğinizi de gösterir. Dedikoduların arasında kalabilirsiniz, hatalar yapıp pişmanlık duyabilirsiniz. İnsanlar arasındaki saygınlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz.

Rüyada ayağının kayıp düştüğünü görmek

Rüyada ayağının kayıp düştüğünü görmek, rüya sahibinin bazı sorunlarla karşı karşıya kalabileceğini belirtir. Aynı zamanda birtakım sıkıntı ve sorunlar ile yüzleştikten sonra, bunlardan kendi mücadelesi ve çabasıyla kurtulacağını belirtir.

Rüyada yüksekten düşmek

Rüyada yüksekten düşmek, ferah ve huzurlu bir dönemi belirtir. Özellikle rüya sahibinin içerisinde bulunduğu sıkıntı ve sorun ile kederin yakın bir zamanda son bulacağı yönünde işaret eder. Ayrıca kişinin borçlarını yakın bir zamanda ödeyeceğini, rahata kavuşacağını ve maddi manevi istediği her türlü noktaya geleceği üzerine delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir